piątek, 20 maja 2011

Witajcie wrocławscy blogerzy!

Strona ta powstała z myślą o wszystkich blogach dotyczących mody (również szafiarskich!), których autorzy mieszkają lub mieszkali we Wrocławiu czy też mają z tym miastem coś wspólnego.
To ma być nasza przestrzeń, przestrzeń do wzajemnego poznawania się, inspirowania się, wymiany poglądów. To ma być nasza wspólnota - wszystkich pasjonatów mody z Miasta 100 Mostów.


Jeżeli prowadzisz bloga, którego główną tematyką jest szeroko pojęta moda i jesteś z Wrocławia lub okolic - dodaj w komentarzu link do swojego bloga - na pewno umieścimy go na liście.

Jeżeli masz pomysł na to, co poza linkami do wrocławskich blogów o modzie mogłoby się tu znaleźć oraz jeśli wiesz o ciekawych modowych wydarzeniach w naszym mieście - również daj znać, najlepiej na maila: kontakt@movsmo.net!

Szukamy również osób do współpracy przy redagowaniu tego bloga - głównie do wyszukiwania ciekawych blogów, wiadomości ze świata mody oraz kontaktu z wrocławskimi blogerami. Jeśli masz czas i pasję i chcesz przekazać ją innym - również napisz do nas na kontakt@movsmo.net!

5 komentarze:

gefanka pisze...

http://gefanka.blogspot.com/

HoneyBunny pisze...

http://honeybunnyinwonderland.blogspot.com/ :)

sskers pisze...

http://sskers.blogspot.com/

Będzie mi niezmiernie miło uczestniczyć w jakikolwiek sposób, nawet nieznaczny, w tym "przedsięwzięciu". Pozdrawiam serdecznie.

sskers pisze...

Tak, właśnie tak. Jestem z Wrocławia.

Karpiu pisze...

BinaBella.com też korzenie ma z Wrocka, więc za Was trzymamy mocno kciuki (i za wszystkie blogerki wrocławskie) :)))))))

Plub nas na facebook'u!

Odwiedziny

Obserwuj wrocławskie blogi